Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket

środa, 10 czerwca 2015

Garść zapowiedzi, profil na facebooku i muzyczne odkrycie tygodnia.

Cześć!
Dziś mam dla Was kilka zapowiedzi, ale nim to nastąpi chciałam się trochę zareklamować.
 Jako, że spada mi ostatnio liczba wyświetleń postanowiłam założyć w końcu tak zwany FanPage na facebooku i byłoby mi niezmiernie miło gdybyście kliknęli mi tam kciuka w górę. Jako, że "fejsbukowanie" zajmuje mniej czasu, więc tam aktywna będę niemal codziennie. 

Dobra wystarczy tej jawnej, chamskiej reklamy, przejdźmy do obiecanych zapowiedzi, nie będzie ich wiele, ale może znajdziecie coś interesującego, ja niestety zbyt wiele nie znalazłam, a sama jestem zainteresowana tylko dwoma z tych czterech pozycji.
 Ostrzegam od razu przed ewentualnymi spoilerami (gdyż większość to kolejne części serii)

Na pierwszy ogień leci finał trylogii o Marze Dyer:

 Genialne połączenie literatury młodzieżowej z ciężkim, psychodelicznym thrillerem. W ostatniej części trylogii Mara musi stawić czoła rzeczywistości.
Trzecia część bestsellerowej serii o Marze Dyer. Pewnego dnia Mara budzi się w lustrzanym pokoju i nie wie, gdzie jest. Zdaje sobie sprawę, że jej bliscy nie żyją, a ona powoli zaczyna o nich zapominać. Głos w jej głowie powtarza: „musisz uciekać”, ale leki podawane przez doktor Kells zmuszają ją do posłuszeństwa i odbierają jej umiejętność zadawania bólu i zabijania myślami. Mara nigdy nie czuła się tak bezbronna… premiera 17.06
    
Wstrząsająca biograficzna opowieść o Charlesie Mansonie, odpowiedzialnym za mord na Sharon Tate, żonie Romana Polańskiego. Jak unikającemu mydła analfabecie o wzroście 163 centymetrów udało się stać nowym wcieleniem Chrystusa, który mówił: „Zabij dla mnie, zgiń dla mnie”? Jak cwaniak, którego z Hitlerem łączył paskudny charakter, kompleks niskiego wzrostu i atawistyczny strach przed silniejszymi samcami innych ras mógł tać się jedną z ikon lat 60.? Trzy członkinie jego sekty, Susan Atkins, Patricia Krenwinkel i Leslie Van Houten najpierw zaszokowały Amerykę okrutnymi morderstwami w domach Romana Polańskiego i małżeństwa LaBianca. A następnie ekscentrycznym zachowaniem, demonstracyjnie kpiąc ze swoich ofiar i radośnie zmierzając do celi śmierci. Na czole rozżarzoną szpilką wypisały sobie X na znak, że wypisują się ze świata tak zwanych tradycyjnych wartości. Kim był człowiek, który pchnął je ku zbrodni? Autor bestsellerowych biografii Jeff Guinn odkrył nieznane fakty z życia Mansona, a także nowe szczegóły zbrodni na Sharon Tate. Stworzył jednocześnie porywającą opowieść o zbrodni i o brutalnym końcu raju dzieci-kwiatów. premiera 24.06\
  

Tessa wybaczyła Hardinowi kłamstwo, a teraz sama ukrywa przed nim prawdę. Chce wykorzystać wielką szansę w karierze, ale wie, że to będzie cios dla jej związku. Gdy Hardin dowie się o jej przeprowadzce, wpadnie we wściekłość. Aby zatrzymać Tessę przy sobie, nie cofnie się przed niczym. Nawet przed wystawieniem na próbę jej zaufania.
I to właśnie teraz, gdy jej najbliżsi przyjaciele okazali się największymi wrogami.
Jedyną osobą, na której może polegać, jest Zed…
Czy Hardin zaakceptuje decyzję Tessy o wyjeździe?
Czy Tessa zerwie znajomość z Zedem? A może zbliży się do niego jeszcze bardziej? premiera: 17.06


 

    Nathaniel zdobywa przewagę. Uczniowie Akademii Cimmeria podupadają na duchu. Udręczona Allie martwi się nie tylko o szkołę, ale także o los Cartera. Wie jednak, że musi odnaleźć w sobie siły do walki, dlatego namawia Isabelle do wznowienia treningów w Nocnej Szkole. Uważa, że tylko wtedy uczniowie nie utracą wiary w zwycięstwo.
Czy Nathaniela można pokonać? Jak wiele będą gotowi poświęcić bohaterowie i jakie tajemnice jeszcze skrywają? premiera: 17.06No i to niestety wszystko w dzisiejszych zapowiedziach, ale to jeszcze nie koniec notki.

 Jako, że jest to totalnie nietypowy post mam jeszcze muzyczną niespodziankę (a właściwie dwie niespodzianki)
Pierwszą jest zespół, który odkryłam zaledwie wczoraj, ale już zdążyłam się w nim zakochać. Macie czasem tak, że błądzicie po czeluściach internetu i wśród fal na oceanie SHITU znajdujecie ogromną perłę? Bo mnie właśnie się to przydarzyło i muszę powiedzieć, że to całkiem miła sprawa. Ten zespół odkryłam dzięki last.fm, gdzie został on opatrzony ekskluzywnie interesującym tagiem "deutschpunk", ale starczy tego wstępu: przed państwem WIZO

Druga "niespodzianka" to "powrót" Michała Szpaka z genialną piosenką, która tak mnie urzekła, że słucham jej nieustannie, dlatego chciałam się nią z Wami podzielić:
Do zobaczenia już niebawem. Nowa recenzja już w przygotowaniu. Jeszcze raz zapraszam na facebooka: miłego dnia/wieczoru/nocy

2 komentarze:

  1. Z niecierpliwością czekam na Marę! Za to od After planuję trzymać się z daleka po przeczytaniu pierwszej części ><

    OdpowiedzUsuń
  2. Piosenka Szpaka jest niesamowita...Ciągle jej słucham i nie mam dość.

    OdpowiedzUsuń