Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket

czwartek, 10 lipca 2014

HOT! Zapowiedź The Unbecoming of Mara Dyer (tajemnica) od Michelle Hodkin

Welcome!
Today is the day! Dzień w którym mam zaszczyt zapowiedzieć Wam książkę na której ukazanie się w Polsce czekam od dawna i moim wielkim pragnieniem jest jej przeczytanie. Ja jako czytelnik nie zaawansowany w czytaniu po angielsku czekałam cierpliwie aż ukaże się choćby najdrobniejsza wzmianka o ukazaniu się tej pozycji w Polsce. Dziś oficjalnie jestem szczęśliwym człowiekiem, bo choć nie znam dokładnej daty ukazania się książki, wiem, że się ukaże. Chodzi oczywiście o znaną (i uwielbianą w wielu krajach) książkę The Unbecoming of Mara Dyer (u nas: Mara Dyer. Tajemnica) napisaną przez Michelle Hodkin. Jak siedziałam, tak wstałam gdy tylko zobaczyłam na pewnej stronie wzmiankę o tym wiekopomnym wydarzeniu (tak, tak wiem przesadzam, ale jestem niezwykle podekscytowana zaistniałą sytuacją).

Światowy bestseller czytany przez miliony  czytelniczek zakochanych w parze bohaterów.
Każdy kryje w sobie tajemnicę, wystarczy ją obudzić.
Kim jest Mara Dyer?
W tajemniczych okolicznościach giną dwie dziewczyny, przyjaciółki głównej bohaterki. Wygląda na to, że ich śmierć została przepowiedziana, ktoś wiedział co si się wydarzy.
Powieść z paranormalnym twistem i przesłaniem: pozory mylą. Spodoba się nastolatkom płci żeńskiej, szczególnie, że główna bohaterka – wbrew przestrogom - zakochuje się w najbardziej nieodpowiednim i intrygującym chłopaku ze szkoły.
Michelle Hodkin – opowiada o sobie: w wieku szesnastu lat, straciłam prawa do własnej duszy, grając w pokera z piratami na południe od Natchez. Wkrótce potem dołączyłam do trupy i podróżowałam po świecie. Wszystko to działo się przed napisaniem pierwszej powieści The Unbecoming of Mara Dyer. Uprzedzam, że nie jestem wiarygodnym narratorem własnego życia. Tyle mówi nam opis znajdujący się na stronie wydawnictwa


Tak wygląda nasza okładka (cieszę się, że nie została zmieniona, bo jest to piękna okładka, chociaż żółte akcenty ujmują trochę tajemniczości)


żródło:https://sklep.gwfoksal.pl/mara-dyer-tajemnica.html

6 komentarzy:

 1. Kupiłam ją w oryginale parę miesięcy temu, gdy jeszcze nie miałam pojęcia, że może być ona wydana w Polsce. Jestem jednak ogromnym leniem, a książki do przeczytania mnie przytłoczyły, więc jeszcze jej nawet nie zaczęłam. Może jednak uda mi się przed premierą. Shame on me. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. No książka już robi szał od jakiegoś czasu a jeszcze nie wyszła!

  OdpowiedzUsuń
 3. Doskonale rozumiem Twoje podekscytowanie. Ja sama z takim zapałem czekałam na "Obsydiana" i się doczekałam ♥ Teraz liczę na wydanie "Maybe someday" Colleen Hoover, bo choć może przeczytałabym ją w oryginale, to jednak wolę po polsku :D
  A na Marę Dyer czekam z niecierpliwością :)

  OdpowiedzUsuń
 4. W końcu! Co prawda przeczytałam dwa tomy w j. angielskim, ale i tak miło, że Mara pojawi się w Polsce, szczególnie że, według mnie, to naprawdę dobra młodzieżówka.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zaintrygowałaś mnie :) szczerze mówiąc nigdy nie słyszałam o tej książce, ale wygląda na to, że będzie bardzo wciągająca, spróbuję przeczytać w oryginale ;)

  OdpowiedzUsuń